Sportkampioenen Edam/Volendam 2016

Door Redactie op Maandag 6 februari 2017 10:08   Sport   vrijheid, vereniging, pistool, namens, junioren, slag


Sportkampioenen Edam/Volendam 2016

EDAM/VOLENDAM - Op vrijdag 3 februari heeft er in de kantine van RKAV Volendam de huldigingen van de sportkampioenen 2016 plaatsgevonden. 

De volgende personen zijn in de prijzen gevallen:

Individueel meisjes/dames:

  • Sanna Veerman (Namens: Turnz, Eredivisie: Meerkamp, sprong en brug)
  • Jessica Schilder (Namens: Atletiek Vereniging Edam, Junioren B: kogelstoten, Junioren A: kogelstoten; als junior B)
  • Didi Feijen (Namens: Kunstschaatsvereniging Hoorn, Solo 16 en 17 jaar; Duo boven de 15 jaar.)
  • Mirjam Aberkrom (Namens: Atletiek Vereniging Edam, Masters V50, Kogelstoten)
  • Afra Jansen-Steur (Namens: Zwemvereniging Ed-Vo, IJszwemmen, 50 meter schoolslag)
  • Monique Tuijp (Namens: WZ&PC Purmerend, Lange baan masters 45 +, 50 meter rugslag; 100 meter rugslag; 50 meter vrije slag en 100 meter vrije slag.)

Individueel jongens/heren:

  • Dave Kwakman (Namens: Voetbalvereniging AFAS AZ, Landskampioen voetbal onder 12)
  • Calvin Raatsie (Namens: Voetbalvereniging AFC Ajax, Landskampioen voetbal jeugd 014)
  • Bart Buikman (Namens: Skateboard Federatie Nederland, AII; onderdeel Bowl)
  • Jur Bakker (Namens: Atletiek Vereniging Edam, Junioren D: verspringen)
  • Marnix Kolkman (Namens: Atletiek Vereniging Edam, Junioren C: poolstok hoogspringen indoor, Junioren C: poolstok hoogspringen indoor)
  • Leon Atherton (Namens: Turnvereniging St. Mauritius, Talentendivisie instap 8: voltige)
  • Stefan Rein (Namens: Turnvereniging St. Mauritius, 1e Divisie pupil 7: brug)
  • Mikel Zwarthoed (Namens: Turnvereniging St. Mauritius,1e Divisie pupil 6: voltige)
  • Luc Kroon (Namens: Zwemvereniging Ed-Vo, Korte Baan, Junioren 3; 400 meter vrije slag; 50 meter vrije slag; 200 meter rug slag; 100 meter, rugslag; 200 meter vrije slag; 50 meter rugslag; 200 meter vlinderslag; 200 meter wisselslag en 100 meter vrije slag, Lange baan, Junioren 3; 400 meter vrije slag; 100 meter rugslag; 100 meter vrije slag; 200 meter vlinderslag; 50 meter rugslag; 200 meter vrije slag; 50 meter vlinderslag en 200 meter rugslag)
  • Mike Schilder (Namens: Zwemvereniging Ed-Vo, IJszwemmen, 100 meter schoolslag)
  • Cees Snoek (Namens: Wielerfederatie Nederland Team Coers, Wielrennen Amateurs op de weg, 40+)
  • Sven Hagen (Namens: AV Lycurgus, Masters indoor: 40-45 jaar; hardlopen 1500 meter)
  • Niels Kwakman (Namens: Schietsportvereniging De Vrijheid, Klein Kaliber pistool; 10 meter, Service Pistool Licht, Standaard Pistool)
  • André de Boer (Namens: Schietsportvereniging De Vrijheid, Historisch wapen; Pope, Historisch wapen; Dreyse)
  • Dhr. M. Van Strijen (Namens: Schietsportvereniging De Vrijheid, Lucht Pistool; SH1 klasse, Meester Kaart Licht SH1 klasse, Vrij Pistool; SH1 klasse)
  • Dhr. P. Crielaard (Namens: Schietsportvereniging De Vrijheid, Vuursteen Geweer; Maximilian, Historisch wapen; Maximilian R)
  • Dhr. J. Buijs (Namens: Only Friends, Basketbal bond, Rolstoel Basketbal)

Teams

  • Schietsport-vereniging De Vrijheid (Senioren dames: Lucht Pistool Dames Johanna Aan-de Boer, Loes Seebolt en Samantha van Assendelft van Wijck)

  • Schietsport-vereniging De Vrijheid (Junioren A klasse: Klein Kaliber Pistool 10 meter: Niels Kwakman, Nick Huizinga, Sander Nooij)

  • Schietsport-vereniging De Vrijheid (Junioren B klasse: Lucht Pistool Glenn van Bockel, Bart Huizinga, Bob de Boer)


Afbeeldingen: