PURMEREND – In een woning aan de Speulderbos in Purmerend is zondagmiddag rond 14.30 uur brand uitgebroken. De brand werd opgemerkt door buurtbewoners en omstanders, omdat de bewoners op dat moment niet thuis waren.
De hulpdiensten waren snel ter plaatse. Bij aankomst van de brandweer kwam er veel rook uit de eerste verdieping van de woning. Omdat de brand zich daar leek te bevinden, werd opgeschaald naar middelbrand en werden extra brandweereenheden ingezet.
De brandweer kreeg het vuur snel onder controle en wist verdere uitbreiding van de brand te voorkomen. De woning liep door de brand en de rook wel aanzienlijke schade op.
Over de oorzaak van de brand is nog niets bekend. Voor zover bekend raakte niemand gewond. De brandweer onderzoekt hoe de brand heeft kunnen ontstaan.

25.1 ℃






































































