PURMEREND - P3 en Keyserin halen dit najaar opnieuw livemuziek naar de Keyserkerk in Middenbeemster. In de Kerkentour staan drie concerten op het programma, met Nederlandstalige klassiekers, Brabantse funk, soul en gospel, in de sfeer van de historische kerk.
De reeks begint op zondag 25 oktober met Charl, die een eerbetoon brengt aan Ramses Shaffy. Charl viel op met zijn versie van Laat me in het tv-programma The Tribute: Battle of the Bands. Met zijn band geeft hij nummers als Laat me, Sammy en Zing, vecht, huil, bid, lach, werk en bewonder een eigentijdse uitvoering, met respect voor het origineel.
Op zondag 22 november staat Bertus Borgers met Brabant Funk in de kerk. De voertaal: Nederlands met een Brabantse tongval, afgewisseld met een paar Engelstalige klassiekers uit zijn verleden. De rockveteraan uit Veldhoven blijft trouw aan zijn wortels in de rock, soul, jazz en blues van de jaren zestig, en wordt begeleid door drie familieleden. Eind 2025 verscheen het livealbum Live Muziek in de Sjoklade Fabriek, een pleidooi voor muziek zonder tussenkomst van techniek. Of zoals Bertus het zegt: "Live gespeelde muziek gebruikt enkel lucht om jouw oor te bereiken."
Michelle David & The True-Tones sluiten de reeks af op zondag 20 december. Het wordt geen traditioneel kerstconcert, maar wel een avond die past bij de warmte en bezinning van deze tijd van het jaar. Michelle David groeide op in New York, waar ze als vierjarige in de kerk begon met zingen. Voordat ze naar Europa verhuisde, toerde ze met Broadway-producties en zong ze op opnames van onder anderen Diana Ross en Michael Bolton. De band ontstond uit het project The Gospel Sessions, en mengt gospel met soul, funk, afrobeat en rhythm-and-blues. Ze speelden onder meer op Pinkpop en North Sea Jazz, en BBC Radio 6 riep een van hun platen uit tot album van het jaar. In februari verscheen hun nieuwste album,Soul Woman.
In het voorjaar volgen nog meer concerten in de Keyserkerk met Jodymoon, Huub van der Lubbe (uitverkocht) Orange Skyline .

18.6 ℃





































































